ЖК Салтівський

Житловий комплекс розташований в 10 хвилинах ходьби від кінцевої зупинки трамваїв номер 8 і маршрутних таксі (11e, 281e, 233т та ін.), якщо ж ви переміщаєтеся на особистому автомобілі те, близькість окружної дороги (4,5 км) дозволить Вам швидко і, минаючи пробки, дістатися практично будь-якого району міста.

У безпосередній близькості від ділянки знаходиться супермаркет «Клас», продовольчий ринок розташований поблизу кільця трамвайних маршрутів. Десять хв. на громадському транспорті займе шлях до ТРК «Україна» та великого продовольчого ринку біля нього, 20 хвилин руху (без пересадки) – до ТЦ біля метро ім. Ак. Барабашова.

Житловий комплекс примикає до одного з найбільших медичних центрів Харкова: перинатальний центр, пологовий будинок №4, травматологічна лікарня, кардіологічне та неврологічне відділення. Дитяча поліклініка розташована за п’ять хвилин їзди (три зупинки маршрутного таксі).

Найближчими до ділянки є школи 128,138,145, 73 та гімназія 14, садок ясла 434 (900 м), 75 (400м). У 10 хвилинах їзди від ділянки знаходиться Палац дитячої та юнацької творчості. У палаці працює понад 45 гуртків різного напряму, відкритий басейн, у якому можуть займатися діти віком від 3 до 18 років.

Якщо ви любитель водних видів спорту (плавання, серфінг, вітрильний спорт), варто нагадати, що лише 36 км від Вашого майбутнього будинку і Ви на Салтівському водосховищі.

Поблизу від житлового комплексу розташовано 602 мікрорайони з безліччю дитячих майданчиків, десять хвилин їзди на трамваї або маршрутному таксі відокремлюють житловий комплекс від парку Перемоги, де можна чудово відпочити, зайнятися спортом, здійснити сімейну прогулянку у вихідний день.

7 Об'єкти(ів)
Сортувати за:

Порівняти оголошення

Порівняйте