Трохи про нас

Найкраща нерухомість Харкова від АН Альтаір

Гостро стоїть питання житла чи може Вам потрібний офіс? Напевно, Ви не раз стикалися з «липовими» варіантами квартир і комерційної нерухомості. Стільки часу на пошуки та спілкування з ріелторами витрачалося в порожню. Час іде, ціни на нерухомість у Харкові змінюються, тому її купівля чи продаж має здійснюватися оперативно. Будь-які затримки можуть серйозно порушити ваші плани.

Але оскільки Ви на сайті агентства нерухомості Альтаір – безрезультативні пошуки в минулому!

АН Альтаір з 2012 року надає повний комплекс послуг у сфері продажу та оренди житлової та комерційної нерухомості. Чому купити нерухомість у Харкові найбезпечніше через наше агентство?

• Тут лише справжні оголошення про продаж нерухомості

• У нашій базі понад 1000 РЕАЛЬНИХ об’єктів у різних районах Харкова

• Квартири та офіси різної цінової категорії. Вам обов’язково знайдуть відповідний варіант

• Ми готові надати професійну допомогу з підбору об’єкта, юридичні консультації, а також супровід угод з нерухомістю, включаючи підготовку необхідних документів

• Ми пропонуємо безкоштовні покази, знижки постійним та оптовим клієнтам

• Альтаір цінує свою репутацію і робить свою роботу бездоганно для Вас!

Послуги з продажу нерухомості від АН Альтаїр

Основний вид діяльності АН Альтаір – це продаж нерухомості у Харкові. Як житлові, так і комерційні об’єкти можна придбати за актуальною вартістю. Всі ціни на сайті реальні та відповідають поточному курсу валют.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! На сайті Альтаір Ви можете розмістити свої оголошення про продаж квартир, офісів або ділянки землі безкоштовно. Співробітники агентства знайдуть потенційних покупців так швидко, як це можливо.

Агентство нерухомості у Харкові Альтаір  – це згуртований колектив досвідчених та компетентних фахівців. Завдяки нашому багаторічному практичному досвіду, постійному дослідженню ринку нерухомості та вдосконаленню ми пропонуємо комплекс послуг у даній сфері:

• Інформаційно-консультаційні послуги з купівлі/продажу та інших питань нерухомості

• Продаж квартир (будинків), комерційної нерухомості, ділянок землі первинного та вторинного ринку

• Здача в оренду житлових/нежитлових приміщень

• Посередницькі послуги у сфері оренди будь-якого виду нерухомості

• Придбання житла

• Оцінка вартості об’єктів нерухомості, автомобіля та земельних ділянок.

• Оформлення угод із нерухомістю. Підготовка повного пакета документів

• Ексклюзивне обслуговування та підбір VIP варіантів нерухомості.

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ. Ми працюємо як з приватними, так і з юридичними особами з усіх перерахованих вище послуг.

Юридичний супровід угод з нерухомістю – важлива і, як показала практика, потрібна послуга. Юристи та нотаріуси АН Альтаір допоможуть убезпечити Ваше житло від неправомірних посягань, а також правильно та швидко оформити будь-які угоди з нерухомістю. Мало знати регламент та перелік необхідних документів. Оскільки ціни рідко залишаються стабільними, практично завжди необхідна оцінка вартості квартири, землі чи будинки. Правова експертиза пакету документів – також одна із обов’язкових процедур.

Якщо Вам здається, що все це займає багато часу, почніть співпрацю з Альтаір і переконайтеся в зворотному!

Продаж квартир в новобудовах

Купити квартиру в новобудові – рішення складне. Завжди хочеться підібрати варіант недорогий, оскільки має бути облаштування майбутнього житла. При цьому необхідний район недалеко від місця роботи з комфортною транспортною розв’язкою та інфраструктурою. АН Альтаір буде займатися пошуком оптимального варіанту у рамках Ваших фінансових можливостей. Серед багатьох наших об’єктів ми підберемо найкраще житло за реальною ціною.

Якщо питання стоїть не важливо, і Ви готові розглянути нерухомість вторинного ринку, то тут ми готові запропонувати ще більше варіантів. У нас на сайті Ви можете знайти термінові оголошення про продаж квартир за вигідною вартістю.

Вам потрібен приватний будинок із ділянкою землі для спокійного та розміреного життя. Ми готові надати такі варіанти. Просто опишіть який квадратури, поверховості, розташування, та цінової категорії будинок Ви бачите – а фахівці АН Альтаір знайдуть відповідні варіанти на вибір. При покупці ми допоможемо Вам правильно оформити всі супутні документи.

Купити ділянку землі у Харкові

Купити ділянку у Харкові простіше у АН Альтаір. Чому? Тому що ми одразу можемо запропонувати професійні послуги у галузі землеустрою. Наші співробітники – виключно сертифіковані інженери-землеупорядники з досвідом роботи від 3-х років. Саме ми Вам можемо допомогти в наступному:

• Отримати дозвільну документацію від харківських органів влади

• Скласти будь-яку проектну та технічну документацію із залученням кваліфікованих фахівців

• Погодити ці документи у відповідних органах

• Оформити документи на спорудження (узаконення)

• Виконати повний спектр робіт з геодезії

Ці завдання можуть виконуватися як поетапно, і у терміновому порядку.

АН Альтаір – це команда професіоналів, глибокі дослідження ринку нерухомості та модернізація якості сервісу. Головна наша мета – розуміння та задоволення кожного клієнта з його індивідуальними потребами.

Вам необхідно купити, вигідно продати чи орендувати нерухомість? Телефонуйте нам та отримайте більше корисної інформації у відповідь на свої запитання.

Забезпечте собі успіх угоди з нерухомістю разом із Альтаір!

Порівняти оголошення

Порівняйте