ЖК Плеханівський

Житловий комплекс розташований у центрі міста, а, отже, має низку переваг перед околицями. Тут найбільше зосередження бізнес-центрів, адміністративних та офісних будівель, різних компаній, а це більший вибір можливостей для працевлаштування за різними напрямками та професіями. Крокова доступність роботи може звільнити у вас просто багато часу, якого вам так не вистачає для особистого життя та відпочинку.

Безпосередня близькість до місць, що несуть культуру в маси, дозволить легко стежити за останніми прем’єрами та виступами, не витрачаючи на це по кілька годин у пробках.

У радіусі будинку знаходяться безліч компаній, що надають різноманітні послуги, завжди в кроковій доступності торгові центри та транспортні розв’язки.

У пішій доступності розташовані десять спортивних, розважальних клубів, а також клуби за інтересом (автошколи, дитячі центри, органічне садівництво).

Житловий будинок є 16-ти поверховий житловий будинок з технічним підпіллям.

Висота поверхів: 1 поверх-3,6 м; 2-6поверхи-3м; 7-9 поверхи-3,3м.
Монолітна залізобетонна плита.
Стіни підвалу виконані із збірних бетонних блоків. Уздовж несучих стін підвалу під перекриттям передбачена монолітна залізобетонна балка обв’язувальна.
Зовнішні та внутрішні стіни будівлі виконані з силікатної цегли марки 150 на цементному розчині марки 100. Товщина зовнішньої стіни: по 9 поверх — 510 мм вище 9-го поверху — 380 мм товщина утеплювача 110 мм

Перегородки прийняті із конструктивно-теплоізоляційного піноблоку б=100-200мм.
Зовнішнє оздоблення будівлі – фасадне забарвлення штукатурки з утеплювачем (утеплювач – пінополістирол ПСБ-С-25 (ДСТУ Б В.2.7-8-94). Товщина утеплювача – 100 мм.
Перекриття – збірні залізобетонні плити.
Сходи – зі збірних залізобетонних маршів зі сходовими майданчиками.
Покрівля – плоска м’яка з внутрішнім водовідведенням (матеріал – євроруберойд).
Чим ще обладнано
Будинок обладнаний вантажо-пасажирським ліфтом вантажопідйомністю 630кг у рядових та кутових секціях, та вантажо-пасажирським ліфтом вантажопідйомністю 1000кг.
Житловий будинок обладнаний сміттєпроводом та сміттєзбиральною камерою на 1-му поверсі.
Усі квартири житлових будинків забезпечені літніми приміщеннями-лоджіями.
Передбачено встановлення металопластикових вікон та балконних дверей з використанням герметичних двокамерних склопакетів.
Покриття зовнішніх майданчиків біля входів у будівлю – тактильна морозостійка плитка.

1 Об'єкт
Сортувати за:

Порівняти оголошення

Порівняйте