ЖК Молодіжний

ЖК Молодіжний
Адреса об’єкту: вул.Целиноградська, 48
Девелопер: ТОВ «ФК «Респект Будінвест»
Замовник: ТОВ «СК «ФОРТ-ПОСТ»
Генпідрядник: ТОВ «СК «ФОРТ-ПОСТ»
Клас житла: економ
Термін здачі об’єкту: будинок зданий у 2011 році

Поверховість: загальна кількість поверхів – 16, з них житлових – 15. 1-й та цокольний поверхи є нежитловими. Їх займають супермаркет та кафе швидкого харчування, також планується спортивно-оздоровчий центр, салон краси, різноманітні офіси. Це створює комфорт та зручність мешканцям даного житлового комплексу.

Площа об’єкта: площа ділянки – 0,8431 га, площа забудови – 893,02 м2.

Паркінг: прибудинкове паркування.

Транспортна розв’язка: житловий комплекс «Молодіжний» знаходиться за 2 хвилини від ст. м. Олексіївська, поблизу зупинок маршрутних таксі та троллейбусів

Інфраструктура: Житловий комплекс «Молодіжний» знаходиться в Олексіївському житловому масиві, один з найрозвиненіших районів м. Харкова з потужною інфраструктурою, яка включає дошкільні, середньо-освітні та вищі навчальні заклади, лікувальні заклади, безліч точок торговельного напряму, зокрема міні та гіпер-маркети

Особливості будови
Зовнішні стіни, виконані з пористих блоків, за комфортністю наближаються до дерев’яних і мають високу здатність поглинання звуку. Облицювання зовнішніх стін ефективною лицьовою цеглою покращує естетичний вигляд фасадів будівлі і в поєднанні з пористими блоками забезпечує максимальну ефективність теплопровідності. Допомагають зберігати тепло та енергозберігаючі вікна.

Для підтримки постійного напору в системі водопостачання встановлюються насоси, що автоматично включаються. Горизонтальна прихована система опалення забезпечує оптимальну температуру в приміщенні.

Якісне енергопостачання забезпечує власна трансформаторна підстанція. Розподільні електрощити встановлені безпосередньо в квартирах, у кожний виводиться провід великого перерізу – всією необхідною побутовою технікою можна користуватися без проблем. Телефон., Інтернет, ТБ – обов’язково.

1 Об'єкт
Сортувати за:

Порівняти оголошення

Порівняйте