ЖК Черемушки, пр. Перемоги 65

Бажаєте придбати житло у хорошому районі міста зі зручним транспортним сполученням та розвиненою інфраструктурою? Тоді вас, безперечно, зацікавить можливість купити квартиру в Харкові на Олексіївці. Саме в цьому жвавому та не надто віддаленому від центру районі розташований сучасний житловий комплекс «Черемушки». До вашої уваги пропонуються одно- та двокімнатні квартири загальною площею від 44 до 85 м2.

Адреса об’єкту: просп. Перемоги 65-р.
Девелопер – ТОВ «ФК «Респект Будінвест».
Генпідрядник – ТОВ «СК «ФОРТ-ПОСТ»
Клас житла – економ.
Термін здачі об’єкту: 1-й пусковий комплекс, житловий будинок №1 – 31 грудня 2016 р.

Поверховість: загальна кількість поверхів – 18, з них житлових – 16. 1-й та 18-й поверхи є нежитловими. Їх займають магазин непродовольчих товарів, приміщення для нетривалого перебування дітей дошкільного віку, творчі студії.

Площа об’єкта: площа ділянки – 0,8431 га, площа забудови – 893,02 м2.

Паркінг: підземна автостоянка на 40 місць, паркова прибудинкова.

Транспортна розв’язка: Безпосередньо біля житлового комплексу знаходяться зупинки трамваю та маршрутних таксі. За п’ять хвилин ходьби вводиться в експлуатацію станція метро «просп. Перемоги».

Інфраструктура: до послуг мешканців будинку супермаркети «Клас», «Сільпо», «АТБ», Олексіївський ринок, школи, дитячий садок, фітнес клуб, заклади громадського харчування.

Особливості будови
Зовнішні стіни будівлі виготовлені з пористих блоків, що за рівнем комфорту наближає їх до дерев’яних. Перевагами подібних стін також є хороші звукопоглинаючі властивості та максимальна теплоефективність. У будинку встановлені енергозберігаючі вікна.

Оптимальний розподіл температури в квартирах забезпечується за рахунок прихованої горизонтальної прокладки опалювальних труб. Для того, щоб у системі водопостачання підтримувався постійний потік, встановлені насоси, включення яких відбувається автоматично.

Енергопостачання житлового комплексу забезпечується за 2-ою категорією надійності. У кожній квартирі встановлені розподільні щити, на які заводиться провід великого перерізу. Завдяки цьому мешканці можуть експлуатувати достатню кількість побутових електроприладів.

Новобуд на Олексіївці телефонізовано, а також забезпечено можливістю підключення інтернету та кабельного телебачення.

2 Об'єкти(ів)
Сортувати за:

Порівняти оголошення

Порівняйте