ЖК Авантаж

Житловий комплекс «Авантаж» розташований у самому серці Харкова на вулиці Культури, 22 Б. Цей район набув статусу «тихого центру» завдяки досить спокійному та нешумному як для центру міста автомобільному руху та безлічі зелених насаджень поблизу будинків. Запитайте у корінних харків’ян, які мешкають на вулицях Культури, Самокиша, Тринклера та Данилевського, за що вони так цінують свій район, і Ви почуєте схожі відповіді: за тишу, спокій та водночас включеність до ритму життя міста. Жити у центрі викладацької та наукової інтелігенції Харкова – за всіх часів вважалося престижно.

Житловий комплекс, ім’я якого з французької перекладається як вигода, перевага та перевага – один із найсучасніших новобудов міста. Він являє собою 4 житлові секції, об’єднані у дві 22-х поверхові будівлі гармонійно об’єднані єдиним композиційним задумом. Унікальне архітектурне рішення задає характер житловому комплексу: гордий, величний, і водночас доброзичливий.

Вигідне розташування житлового комплексу «Авантаж» дозволяє його мешканцям бути одночасно і в центрі ділового, і в центрі розважального життя міста. У зоні пішохідної доступності найкращі виші та школи міста, центральна вулиця Харкова — Сумська, площа Свободи, яка визнана найбільшою у Європі, Сад Шевченко, Парк Горького, зоопарк та багато інших знакових об’єктів Харкова. Станція метро Наукова знаходиться за двісті метрів від житлового комплексу Авантаж. Дві важливі транспортні артерії міста – проспекту Леніна та вулиця Сумська – роблять життя мешканців максимально комфортним, дозволяючи економити багато дорогоцінного часу.

Не важливо, проїжджаєте Ви повз комплекс «Авантаж» на машині або дивіться на чудове нічне місто з балкона квартири, розташованої в цьому будинку, – на думку спадає відома крилата фраза «мій будинок – моя фортеця».

Справді, з одного боку, «Авантаж» максимально відкритий місту, а з іншого боку – надійно захищає своїх мешканців, виставляючи ввічливу та сувору охорону. Жодний інший об’єкт не може похвалитися такими видовими характеристиками та таким панорамним кутом огляду. З вікон житлового комплексу відкривається фантастична картина – видно все місто у несподіваному ракурсі. З одного боку — панорама легендарного Держпрому та монументального державного університету, що потопає в променях західного сонця, а з іншого боку — сучасна епоха висотних будівель «Олімпу» та «Піонера», зведених також компанією «Авантаж».

Житловий комплекс Авантаж на Культури, 22-Б відповідає найсуворішим вимогам, яким має відповідати елітна нерухомість Харкова. При його створенні увага була приділена комфорту майбутніх мешканців. Окрім величезної внутрішньої території та підземного паркінгу, у комплексі розташовуються важливі елементи інфраструктури. На першому поверсі розмістилися тренажерний зал, салон краси, ресторан у форматі «біля будинку», що нагадує своїм по-європейськи демократичним характером та домашньою атмосферою залиті сонцем італійські кафе. Тут у добрих традиціях тратторій Сицилії та Сардинії, збираються для обговорення новин та проведення ділових зустрічей люди одного кола – мешканці будинку та їхні друзі. На прибудинковій території, що охороняється, передбачені дитячі майданчики, зони відпочинку та гостьові автостоянки. Все це в сукупності дозволяє мешканцям насолоджуватися комфортом та затишком ЖК «Авантаж».

Для того, щоб ознайомитись з усіма пропозиціями з продажу елітних квартир у Харкові в житловому комплексі «Авантаж», а також ознайомитися з їх планувальними рішеннями, перейдіть у вкладку «Квартири у продажу».

Зупиняючи свій вибір на ЖК «Авантаж», Ви можете бути впевнені в тому, що станете щасливим власником елітної квартири в Харкові, а саме якісного житла та нового рівня життя.

5 Об'єкти(ів)
Сортувати за:

Порівняти оголошення

Порівняйте