Продаж 2к квартири 44 кв. м на вул. Олексія Дерев’янка 50 id:35897695679

, , Вторинний ринок, Шевченківський, вул. Дерев'янка,
  • $ 25,000

Огляд

  • 2
  • Кімнат
  • 5/5
  • Поверховість
  • 44
  • м²
  • 410174
  • Ідентифікатор об'єкту

Опис

Продам затишну 2-кімнатну квартиру по вул. Дерев’янка, 50.
Квартира розташована на 5-му поверсі 5-поверхового будинку. Загальна площа 44 м², житлова 28 м², кухня 6 м².
Квартира в хорошому, охайному стані можна заїхати і жити! У великій кімнаті встановлено натяжна стеля, нові металопластикові вікна та радіатори опалення. Санвузол роздільний, стояки та труби повністю замінені на пластикові. Зроблено капітальний ремонт балкона та даху (2024 рік).
Залишаються всі вбудовані меблі та техніка: шафа, двоспальне ліжко, диван, письмовий стіл, прихожа, кухонний гарнітур, кондиціонер, холодильник, пральна машина та бойлер ідеальний варіант «заходь і живи».
Чудова локація: все необхідне поруч супермаркети АТБ, Чудо, Клас, аптеки, ринок, Саржин Яр, канатною дорогою. До метро 23 Августа 1015 хвилин пішки.
Квартира тепла, світла і дуже затишна відмінний варіант для комфортного проживання або оренди!
Телефонуйте просто зараз! Організуємо показ квартири у зручний для Вас час.

Адреса

  • Адреса вул. Дерев'янка
  • Район Шевченківський
  • Тип Вторинний ринок

Деталі

Оновлено на 29 Жовтня, 2025 при 4:27 pm
  • Ідентифікатор об'єкту: 410174
  • Ціна: $ 25,000
  • Розмір нерухомості: 44 м²
  • Кімнат: 2
  • Поверховість: 5/5
  • Спальня/кухня м2: 28/6

Порівняти оголошення

Порівняйте
Вікторія Асмолова
  • Вікторія Асмолова