ЖК Сокольники

ЖК Сокольники розташований у центральному районі м. Харків на перехресті вулиць Професорської та Освітянської, недалеко від вулиці Дерев’янко. Новий комплекс знаходиться на відстані від більшості об’єктів соціально-побутової інфраструктури і тому чисте повітря є одним з безлічі переваг цього комплексу.
Поруч знаходиться красивий та чистий лісопарк та комсомольське озеро, де ви можете чудово провести відпочинок з родиною та друзями. Добре розвинена інфраструктура: Неподалік пролягають маршрути тролейбуса та маршрутних автобусів, які доставлять Вас у будь-яку точку міста. Станція метро «Ботанічний сад» знаходиться за три кілометри. В безпосередній близькості знаходиться приватний навчально-виховний комплекс «Авторська школа Бойко», спортивний комплекс «TETRA», тенісний клуб «Central Park» Дитяча аматорська велогонка Ж. В. К (Живи Вчись Катайся) а також центральний парк культури та відпочинку ім. М.Горького.
З багатьох квартир будинку відкривається чудовий панорамний вид на лісовий масив!
ЖК Сокільники складається з 4-х будинків, що складаються з 8 секцій, які формують строгу організацію зовнішніх кордонів території та внутрішній простір за законами класичної композиції. Фасади будинків виконані у стриманому класичному стилі, оздоблені ризалітами, французькими балконами та лоджіями з панорамним склінням.
Також проектом на комплексі передбачено благоустрій передбудинкової території, що включає роботи з озеленення, формування газонів, пішохідних зон; облаштування дитячих та спортивних майданчиків, місць для відпочинку; створення закритої території і будівництво підземного паркінгу.

19 Об'єкти(ів)
Сортувати за:

Порівняти оголошення

Порівняйте