ЖК Садовий, вул. Садовий проїзд д.11

Житловий комплекс «Садовий» складатиметься із 12-поверхового трисекційного будинку, двох 13-поверхових односекційних будинків із загальною впорядкованою територією та підземним гаражем для автотранспорту на 149 місць. Загалом у житловому комплексі буде 409 квартир загальною площею 23 130 кв. метрів, з них 1-кімнатних – 192, 2-кімнатних – 152, 3-кімнатних – 63, 4-кімнатних – 2.

Житловий комплекс знаходиться в районі Нових Будинків усередині житлового кварталу в безпосередній близькості від об’єктів соціальної сфери: упорядкованого спортивного майданчика, двох дитячих садків та загальноосвітніх шкіл.

У 10-хвилинній пішохідній доступності від житлового комплексу мешканців району обслуговують магазини торгових мереж «АТБ» та «Сільпо», а також продовольчі та непродовольчі «магазини біля будинку», розташовані на перших поверхах житлових будинків, та торговий конгломерат поряд зі станцією метро «Маршала» Жукова».

Активно провести вільний час можна у спортивних залах чи на ковзанці «Палацу спорту». Для любителів спокійного відпочинку свої послуги надають кафе та бари, більярдні та розважальні клуби

Будівельна адреса: проїзд Садовий
Район: Нові Будинки (мікрорайон між Садовим проїздом та вул. Танкопія, проспектами Маршала Жукова та 50-річчя СРСР)
Клас: Економ
Тип: Трисекційний та два односекційні 13-поверхові житлові будинки з вбудованими офісними приміщеннями та підземним гаражем
Технологія: зводиться збірно-монолітним способом, стіни: газобетон, мінераловатний утеплювач, фасадна штукатурка
Проект: ТДВ «Житлобуд-2»
Замовник: ТДВ «Житлобуд-2»
Генеральний підрядник: ТДВ «Житлобуд-2»
Фінансування: через Фонд фінансування будівництва
Управитель: ТОВ «Харківський регіональний фонд фінансування будівництва» (Лиц. АЕ №199730 від 07.08.2014 р.)
Початок будівництва: ІІ квартал 2014 р.
Закінчення будівництва:
будинок №1 – IV квартал 2016 р.
будинок №2 та №3 – IV квартал 2017 р.
паркінг – IV квартал 2018 р.
Загальна площа квартир: 23 130 м²
Загальна кількість квартир: 409
1-кімнатних квартир – 192;
2-кімнатних квартир – 152;
3-кімнатних квартир – 63;
4-кімнатних квартир – 2.
Стадія: станом на 25.03.2016 р. в 1-й секції виконано гідроізоляцію покрівлі, встановлено двері в квартири, у місцях загального користування оштукатурено стіни, виконано горизонтальне розведення труб опалення, змонтовано стояки каналізації, холодної та гарячої води. У 2-й секції виконані роботи зі скління, кладки внутрішніх перегородок та гідроізоляції покрівлі. Зроблено стяжку підлоги на 2-12-му поверхах, у місцях загального користування оштукатурені стіни, ведуться роботи з розведення системи опалення та водопроводу. У 3-й секції оштукатурені стіни в місцях загального користування, проводиться горизонтальне розведення труб опалення та стяжка підлоги. У 4-й секції зведено каркас будівлі, виконано скління, у місцях загального користування проводиться штукатурка стін. У 5-й секції на 3-му поверсі забетоновані вертикальні конструкції, виконано кладку зовнішніх стін, у понеділок завершуються роботи з влаштування перекриття над 3-м поверхом. На 4-му поверсі розпочато роботи з влаштування вертикальних конструкцій.

2 Об'єкти(ів)
Сортувати за:

Порівняти оголошення

Порівняйте