ЖК Резиденція

Адреса:вул. Новгородська, 46
Район:Дзержинський
Клас:Преміум
Технологія будівництва: монолітно-каркасна
Кількість поверхів:9
Стадія: випробування паль
Дата початку будівництва:1 квартал 2016
Дата здачі: 3 квартал 2018
Рівно через сто років після зведення в Харкові найрозкішнішого житлового будинку «Саламандра», компанія «Авантаж» робить проект-мрію, будівництво казки. Нам бачиться чіткий споріднений зв’язок цього проекту з легендарною будовою на Сумській. В основі їх спорідненості – єдине генетичне прагнення подолати неможливе та зробити диво грандіозною реальністю. Завдяки таким будинкам наше місто сто років тому ставало повноправною архітектурною столицею країни. І ось, пройшовши через важке і складне століття, історія повертається до нового розквіту та відродження.

У серці Шатилівки, найпрестижнішому районі Харкова, вперше за багато років з’явиться будинок аристократичного походження, справжнісінький палац, королівська резиденція.

Унікальна споруда має акцентовано «ошатний», багато в чому казковий вигляд, демонструючи розмаїття архітектурних рішень, почерпнутих з усіляких стилів минулого.

Чітка система членування, досконалість пропорцій і пластика архітектурних прикрас сягає корінням в античні часи. Екстер’єр основного тіла будівлі, що в статечному ритмі перемежовується секціями лоджій, немов колонами, заснована на архітектурному ордері давньогрецької цивілізації.

Нижня частина палацу, виконана у вигляді аркади (галереї з арок), відсилає нас до Італійського Ренесансу Венеції та Флоренції.

Відчинена світові радість барокової архітектури Версаля і Петергофа виражена в низці балюстрад і сходових переходів. Фамільними рисами відображена у витонченому парапеті грандіозної покрівлі, що стрімко встромляється в небеса.

Урочиста величність, пишна царственість, якими буквально дихає цей будинок, миттєво асоціюються із розквітом імперського містобудування Відня та Парижа.
Численні виступи, прорізи, несподівані вигини між секціями, велика кількість скляних поверхонь, сміливість інженерних концепцій є прямими нащадками функціональної архітектури Лондона та Берліна, а потім і столиць Нового Світу.

«Резиденція» – це своєрідний казковий сон архітектури, де все фантастично і непередбачувано, але водночас відчутно та реально. У цьому будинку архітектурні історизми вибагливо замінюються тверезою функціональністю. А хитромудро вирішена стилістика тісно переплітається з найактуальнішими інженерними та соціальними запитами сучасності.

Планування та метраж, комунікації та ліфти, охорона та підземний паркінг, ретельно продумана мережа культурно-побутових та торгових об’єктів – все в «Резиденції» буде підпорядковане єдиній меті – забезпечити комфорт найвишуканішого, аристократичного порядку.

Компанія «Авантаж» ось уже майже два десятиліття є законодавцем та першовідкривачем у будівельній сфері. Ми першими відродили висотне житлове будівництво, ми одними з небагатьох задали найвищий рівень якості та професіоналізму.

«Резиденція» має стати черговим поворотним проектом, який стане своєрідним цивілізаційним стрибком для харківського містобудування. Поєднуючи в собі епохи та континенти, національні традиції та глобальні технології, цей етап додасть імпульсу нової ери якості життя. І, найголовніше, ідентифікуватиме наше місто та його мешканців як єдине ціле із загальнолюдським процесом розвитку та вдосконалення.

4 Об'єкти(ів)
Сортувати за:

Порівняти оголошення

Порівняйте