ЖК Оптима

Двосекційний 16-поверховий житловий комплекс бізнес-класу «Оптіма» розташований на пров. Отакара Яроша, 18 – ріг вул. Клинській в одному з найпрестижніших районів Харкова – Павловому Полі.

Район поєднує в собі мальовничі місця паркової зони Саржина Яру та Ботанічного саду, спокій двориків п’ятиповерхових будинків та активність нового ділового центру міста, що розвивається.

ЖК «Оптіма» знаходиться між ключовими міськими магістралями – проспектом Леніна та вулицею Клочківською. Район відрізняється добре розвиненою транспортною інфраструктурою. Всього 500 метрів від будинку – станція метро “Ботанічний сад”, зупинки автобусів та тролейбусів. До громадського транспорту до центру Харкова можна дістатися всього за 15-20 хвилин.

За кілька хвилин ходьби від житлового комплексу розташовані загальноосвітні школи №№106, 99, 117, 129 та чотири дитячі садки. У двадцяти хвилинах – художня, балетна та музична школи.

Поруч знаходяться спортивні клуби «Уніфехт» та «Аура». Також популярним місцем для відпочинку та занять спортом стала упорядкована територія джерела у Саржиному Яру.

Жителі району та харків’яни, які приїжджають на роботу, роблять покупки в супермаркеті «Сільпо», торговому центрі «Літо», дискаунтері «Економ+» та численних невеликих магазинчиках на перших поверхах житлових будинків.

У районі розвинена сфера відпочинку та розваг — клуби Місто», «Галактика», «Вінтаж» та «Золотий лев», ресторани, кафе та піцерії.

Загальна площа будівлі житлового комплексу – 19360 кв.м, площа вбудованих офісних приміщень – 1657. У будинку – 195 квартир загальною площею 11729 кв.м, з них 1-кімнатних – 90, 2-кімнатних – 60, 3-кімнатних – 45.

На цокольному поверсі будівлі передбачено паркінг на 20 машиномісць. У дворі буде обладнано автостоянку на 104 машиномісця.

Будівельна адреса: кут пров. Отакара Яроша – вул. Клинській (пров. Отакара Яроша, 18)
Район: Павлове Поле, м. «Ботанічний сад»
Клас: Бізнес
Тип: Двосекційний 16-поверховий житловий будинок з вбудованими офісними приміщеннями та паркінгом
Технологія: монолітний залізобетонний безригельний каркас, стіни: газобетон, мінераловатний утеплювач, фасадна штукатурка
Проект: ТДВ «Найс-Проект»
Замовник: ОК «ЖБК «ХАРУСТ»
Генеральний підрядник: ТДВ «Житлобуд-2»
Фінансування: через Фонд фінансування будівництва
Управитель: ТОВ «Харківський регіональний фонд фінансування будівництва» (Лиц. АЕ №199730 від 07.08.2014 р.)
Початок будівництва: ІІ квартал 2013 р.
Закінчення будівництва: IV квартал 2015 р.
Загальна площа квартир: 11 729 м²
Загальна кількість квартир: 195
1-кімнатних квартир – 90 (42,0 – 43,6 м²)
2-кімнатних квартир – 60 (64,6 – 75,2 м²)
3-кімнатних квартир – 45 (88,7 – 96,3 м ²)
Вартість:
1-кімнатні квартири реалізовані
2-кімнатні квартири реалізовані
3-кімнатні квартири реалізовані
Місць у підземному паркінгу: 20
Стадія: станом на 31.03.2016 р. У 1-й секції на 80% виконані роботи з оздоблення фасаду будівлі. У місцях загального користування пофарбовані стіни, завершено укладання плитки для підлоги, виконані роботи з монтажу ліфтового обладнання, починаються пусконалагоджувальні роботи. У квартирах встановлені вхідні двері, змонтовані стояки каналізації та водопостачання, горизонтальне розведення труб опалення Rehau та радіатори, виконані роботи зі стяжки підлог та прокладання електричних кабелів.
У 2-й секції в місцях загального користування завершуються роботи монтажу ліфтового обладнання, шпаклювання і фарбування стін та укладання плитки для підлоги. У квартирах встановлені вхідні двері, змонтовані стояки каналізації та водопостачання, виконано горизонтальне розведення труб опалення Rehau, проводиться встановлення радіаторів опалення. Електрики виконують розведення кабелів.
Триває благоустрій прибудинкової території. З боку офісної частини житлового комплексу виконується укладання тротуарної плитки. У трансформаторній станції виконані оздоблювальні роботи, проводиться монтаж обладнання. У паркінгу виконуються роботи з внутрішньої обробки, монтажу системи пожежогасіння та вентиляції.

6 Об'єкти(ів)
Сортувати за:

Порівняти оголошення

Порівняйте