ЖК Ньютона

Житловий комплекс знаходиться недалеко від перетину проспектів Лева Ландау та Героїв Сталінграда, найбільших транспортних магістралей міста.

Інфраструктура мікрорайону представлена низкою дошкільних та загальноосвітніх закладів. Це і дитячий садок №266, та школи №60, 95.

В безпосередній близькості знаходиться Комунальний ринок, великі торгові центри: супермаркет «Клас» та будівельний супермаркет «Будмен».

Житлові будинки комплексу розташовані за 5 хвилин ходьби від зупинок громадського транспорту, обслуговуються тролейбусами та маршрутними таксі, автобусами від зупинки «Комунальний ринок».
Також за 10 хвилин їзди на громадському транспорті знаходиться станція метро «Маршала Жукова».

За 15 хвилин ходьби від будинку знаходиться один із куточків природи міста, озеро біля мотелю «Дружба», що утворилося внаслідок підтоплення піщаного кар’єру. Влітку можна в задоволення купатися і позасмагати, порибалити, просто висунутися на шашлики, а взимку – поринути в ополонку і пізнати красу зимової риболовлі, маючи, при цьому, поблизу всі принади цивілізації – магазини, транспорт і т.п.

Житловий будинок є 9-ти поверховий житловий будинок з технічним підпіллям.

Висота поверхів: 1-9 поверх-3м; (висота стелі 2,8м)
Монолітна залізобетонна плита.
Стіни підвалу виконані із збірних бетонних блоків. Уздовж несучих стін підвалу під перекриттям передбачена монолітна залізобетонна балка обв’язувальна.
Зовнішні та внутрішні несучі стіни будівлі виконані із силікатної цегли марки 150 на цементному розчині марки 100. Товщина зовнішньої стіни – 380 мм.

Перегородки прийняті із конструктивно-теплоізоляційного піноблоку б=100-200мм.
Зовнішнє оздоблення будівлі – фасадне забарвлення штукатурки з утеплювачем (утеплювач – пінополістирол ПСБ-С-25 (ДСТУ Б В.2.7-8-94). Товщина утеплювача – 110 мм.
Перекриття – збірні залізобетонні плити.
Сходи – зі збірних залізобетонних маршів зі сходовими майданчиками.
Покрівля – плоска м’яка з внутрішнім водовідведенням (матеріал – євроруберойд).
Чим ще обладнано
Будинок обладнаний вантажо-пасажирським ліфтом вантажопідйомністю 630кг у рядових та кутових секціях, та вантажо-пасажирським ліфтом вантажопідйомністю 1000кг.

Житловий будинок обладнаний сміттєпроводом та сміттєзбиральною камерою на 1-му поверсі.

Усі квартири житлових будинків забезпечені літніми приміщеннями-лоджіями.

Передбачено встановлення металопластикових вікон та балконних дверей з використанням герметичних однокамерних склопакетів.

Покриття зовнішніх майданчиків біля входів у будівлю – тактильна морозостійка плитка.

25 Об'єкти(ів)
Сортувати за:

Порівняти оголошення

Порівняйте