ЖК На Бакуліна

Біля Парку імені Горького, на перетині вулиць Червоного Льотчика, Бакуліна та Авіаційної у респектабельному, тихому та доглянутому районі Шатилівки зводиться житловий комплекс «На Бакуліна» – острівець затишку та стабільності у самому серці зеленого Харкова, неподалік метро «Наукова».

Зовсім поруч вирує активне життя ділового та світського Харкова – на вулицях Сумській, Динамівській та проспекті Леніна знаходяться престижні ВНЗ, модні магазини, клуби та елітні ресторани, банківські представництва, сучасні бізнес- та торгові центри.

Рукою подати і до історичного центру – площі Свободи та Держпрому, всесвітньо відомої пам’ятки конструктивізму та одного із символів Харкова. Центральне положення району Шатилівки та чудова транспортна доступність житлового комплексу «На Бакуліна» дозволяють за лічені хвилини опинитися в будь-якому куточку міста.

За всіх безперечних переваг близькість Шатилівки до центру Харкова зовсім не позначається на спокійному і розміреному ритмі життя мешканців житлового комплексу «На Бакуліна». Замість шуму шумних проспектів можна насолоджуватися співом птахів вранці. Лише десять хвилин неспішної прогулянки тихою вулицею, вздовж приватних особняків заможних городян, і в оточенні зелені б’є ключем джерело в Саржиному Яру.

Продовжити прогулянку можна університетським Ботанічним садом, пройтися до Лісопарку, потім звернути до Парку Горького, і через півгодини знову опинитися в затишному та доглянутому дворику житлового комплексу «На Бакуліна».

Житловий комплекс «На Бакуліна» – це новий житловий будинок на Шатилівці з поверховістю лише у 6 поверхів. У чотирьох під’їздах будинку розмістилося 100 найсучасніших компактних квартир підвищеної комфортності. Половину їх складуть однокімнатні квартири (площею до 60 кв.м.). Площа двокімнатних квартир – до 85 кв.м., а на частку трикімнатних квартир припало лише 20%, найпростіша з них – до 100 квадратних метрів.

Архітектура житлового комплексу “На Бакуліна” поєднує технічну досконалість передових будівельних технологій, захованих за благородним лаконізмом фасаду, вирішеного в сучасному стилі з елементами класицизму. Еркери у вітальні та витончені балкони у французькому стилі надають будинку на Шатилівці аристократичного шарму, властивого класичним паризьким особнякам. Подібність посилює і прихований від сторонніх очей внутрішній дворик-сад з тильного боку будинку.

Безпека житлового комплексу «На Бакуліна» забезпечена системою контролю доступу на огороджену та територію, що охороняється. Автомобілі мешканців зберігаються у дворівневому підземному паркінгу на 89 місць, а для гостей передбачено гостьову наземну стоянку.

Стиль життя в житловому комплексі «На Бакуліна» — це можливість поєднувати активний міський ритм із повноцінним відпочинком та бути впевненим у комфорті та безпеці близьких та коханих людей.

1 Об'єкт
Сортувати за:

Порівняти оголошення

Порівняйте