ЖК Миру 1

Усі будинки комплексів зводяться з білої цегли. Зовнішні стіни утеплені пінопластом 100 мм. Так само цей матеріал має не тільки високі теплоізоляційні властивості, але й має високу звукоізоляцію. Захист утеплювача від агресивного зовнішнього середовища (дощ, сніг, сильне сонце) виконує якісна штукатурка, на яку наноситься фасадна вологостійка фарба, тому кожен комплекс має свій оригінальний колір.

Забудовник дбайливо ставиться до своїх покупців і тому підбирає райони тільки з добре розвиненою інфраструктурою, а також комфортно впорядковує прилеглу територію комплексу. Передбачені роботи з озеленення, формування газонів, прогулянкових алей, дитячих майданчиків, паркувальних зон та місць для відпочинку.

Кожен будинок має свої унікальні планування, що дозволяє задовольняти будь-які потреби покупця.

Кожна квартира комплексів укомплектована металопластиковими вікнами, броньованими вхідними дверима, міжкімнатними перегородками, горизонтальним розведенням системи опалення, біметалевими радіаторами.

Інфраструктура комплексів

ЖК Миру 1 Розташований біля станції метро Масельського і складається з 18-ти 9-ти поверхових будинків. Має поруч гарну транспортну розв’язку: в 5 хвилинах станція метро Масельського. Поруч розташовані торговий центр Екватор, Супермаркет Сільпо, індустріальний ринок, спортивно-оздоровчий комплекс, медичні центри. Дитячий садок № 439, 80 школа №119, а також музична школа №8.

ЖК Миру 2 Знаходиться біля станції метро Тракторний завод і складається з 13-ти 9-ти поверхових будинків. Поруч розташований красивий і чистий парк культури та відпочинку Зелена роща де ви зможете чудово провести час із родиною. Добре розвинена інфраструктура району. У 2 хвилинах ст. метро Тракторний завод. Залізнична станція Лосєво, Ринок ХТЗ, Супермаркети, Поліклініки, Аптеки, палац дитячої та юнацької творчості, дитячі садки № 307 та №457, а також школи № 80, 88 та 113.

ЖК Миру 3 Початок будівництва планується у 2018 році.

ЖК Миру 4 Так само знаходиться в безпосередній близькості від станції метро Індустріальна, який складається з 18-ти 9-ти поверхових будинків. Поруч розташована велика транспортна розв’язка. У 5 хвилин станція метро Індустріальна. Автовокзал, Ринок, супермаркети Клас та Захоплення. Поліклініка №16, палац дитячої та юнацької творчості, дитячі садки, школи №11, 118 та 104, а також гарний та чистий парк!

17 Об'єкти(ів)
Сортувати за:

Порівняти оголошення

Порівняйте