ЖК Любові Малої

Житловий комплекс розташований у Жовтневому адміністративному районі, на проспекті Л. Малої, що сполучає райони Новоселівки та Нової Баварії, проходячи через Григорівський бір. Екологічно чистий, тихий район міста тих, хто цінує спокій. Шум автомобілів і натовп, що гуде, не будуть щохвилини відволікати вас від роботи і відпочинку.

Григорівський бір, розташований в безпосередній близькості від будинку, чудово підходить для відпочинку, ранкових пробіжок, прогулянок із собакою, веселих пікніків із друзями. На пляжах промови Уда влітку збираються місцеві мешканці, що позасмагатимуть.

Згідно з даними Департаменту екології та природних ресурсів Харківської облдержадміністрації, ЖК Л. Малий знаходиться у самому екологічно чистому районі Харкова.

По найближчій транспортній магістралі проходять автобусні та тролейбусні маршрути, що з’єднують проспект Л. Малої та центр міста.

Станція метро «Холодна гора» знаходиться за 15 хвилин руху на маршрутному таксі.

Через станцію «Нова Баварія» проходить понад 30 приміських поїздів у напрямку Суми, Люботин, Огульці.

Продовольчий ринок та основні торгові комплекси розташовані біля станції метро «Холодна гора», неподалік будинку знаходяться кілька невеликих продовольчих магазинів.

У пішій доступності знаходяться освітні заклади: школа, гімназія, дитячий садок. Працює готельно-спортивний комплекс «ЕТУАЛЬ» з групами з плавання, бальним танцям, та групами, що розвивають, за системою Монтессорі.

Медичні установи, які готові надати свої послуги місцевим жителям, знаходяться за десять хвилин шляху на громадському транспорті. Серед них дитяча поліклініка №2, поліклініка міської лікарні №3 та Український медичний центр акушерства, гінекології та репродуктології Міністерства охорони здоров’я України.

Близькість окружної дороги та станції приміських поїздів дозволяє любителям риболовлі та грибникам швидко дістатися до прекрасних місць Харківської області: пос. Безлюдівка (Підборівське озеро), Рай-Оленівка та ін.

Житловий будинок є 9-ти поверховий житловий будинок з технічним підпіллям.

Висота поверхів: 1-9 поверх-3м; (висота стелі 2,8м)
Монолітна залізобетонна плита.
Стіни підвалу виконані із збірних бетонних блоків. Уздовж несучих стін підвалу під перекриттям передбачена монолітна залізобетонна балка обв’язувальна.
Зовнішні та внутрішні несучі стіни будівлі виконані із силікатної цегли марки 150 на цементному розчині марки 100. Товщина зовнішньої стіни – 380 мм.

Перегородки прийняті із конструктивно-теплоізоляційного піноблоку б=100-200мм.
Зовнішнє оздоблення
Зовнішнє оздоблення будівлі – фасадне забарвлення штукатурки з утеплювачем (утеплювач – пінополістирол ПСБ-С-25 (ДСТУ Б В.2.7-8-94). Товщина утеплювача – 110 мм.

Перекриття – збірні залізобетонні плити.
Сходи – зі збірних залізобетонних маршів зі сходовими майданчиками.
Покрівля – плоска м’яка з внутрішнім водовідведенням (матеріал – євроруберойд).
Будинок обладнаний вантажо-пасажирським ліфтом вантажопідйомністю 630кг у рядових та кутових секціях, та вантажо-пасажирським ліфтом вантажопідйомністю 1000кг.
Житловий будинок обладнаний сміттєпроводом та сміттєзбиральною камерою на 1-му поверсі.

Усі квартири житлових будинків забезпечені літніми приміщеннями-лоджіями.

Передбачено встановлення металопластикових вікон та балконних дверей з використанням герметичних однокамерних склопакетів.

Покриття зовнішніх майданчиків біля входів у будівлю – тактильна морозостійка плитка.

1 Об'єкт
Сортувати за:

Порівняти оголошення

Порівняйте