ЖК Ключ

Новий житловий комплекс бізнес-класу «Ключ» ідеально поєднує комфорт і зручність.
Комплекс розташований в екологічно чистому районі на схилі Саржиного Яру – південного кордону житлового масиву “Павлове поле”. Головна транспортна артерія району – проспект Леніна з’єднує житловий масив із Центром та місце перетину її з Яром, є символічною Брамою до історичного району міста.

Житловий комплекс «Ключ» – це найкраща пропозиція для тих, хто бажає купити квартиру в максимальній близькості до центру міста. Комплекс розташований на тихій та респектабельній вулиці Мінській. Тому Вашими сусідами, як по будинку, так і по вулиці, будуть виключно люди, які досягли успіху.
З вікон будинку відкривається мальовничий краєвид паркової зони Харкова: Саржин Яр, з одним із найчистіших джерельних джерел міста та нещодавно побудованою купеллю, парк культури та відпочинку імені Горького, а також Ботанічний сад.

При будівництві будинку ми застосовуємо виключно найкращі будівельні матеріали та технології, саме тому Житловому комплексу «Ключ» гарантовано: довговічність, енергоефективність та економічність при експлуатації

Кожна секція житлового комплексу забезпечена:
– автономними газовими котельнями;
– Насосними станціями, що забезпечують необхідний напір води на будь-якому поверсі будівлі;
– механічною системою очищення води;
– комплексом протипожежного захисту;
– Безшумними сучасними ліфтами.

Ми подбали про те, щоб у будь-яку погоду Ви змогли швидко та комфортно сісти у свій автомобіль. Для цього у житловому комплексі «Ключ» передбачено ліфтове сполучення підземного паркінгу та житлових поверхів.

Всього за кілька хвилин Ви зможете опинитися у найбільшому спортивно-розважальному центрі преміального класу, супермаркетах та торгових центрах. А молоді батьки легко зможуть організувати дозвілля своїх дітей. Адже поряд з Вашим будинком знаходиться кілька престижних дитячих садків та загальноосвітніх шкіл, а також хореографічна, музична та мистецька школи.

Адреса:вул. Мінська
Район:Дзержинський
Клас:Бізнес
Технологія будівництва: зведення каркасу
Кількість поверхів:17
Стадія: йде будівництво
Дата початку будівництва: 3 кв. 2013
Дата здачі: 4 кв. 2016

5 Об'єкти(ів)
Сортувати за:

Порівняти оголошення

Порівняйте