ЖК Фелічіта

Житловий комплекс Фелічіта – саме таку назву отримав сучасний житловий комплекс, через яке місце знайшов забудовник, надихнувшись ідеєю італійської Фелічіти. Ця сонячна, яскрава та тепла країна завжди, як магніт, притягувала мільйони людей, надихала їх на творчість та нові звершення. Фелічіта по-італійськи означає щастя.

Над створенням проекту працювала команда справжніх професіоналів, які знають, яким має бути комфортний та затишний будинок, та можуть втілити це на практиці. ЖК «Фелічіта» розташувався в респектабельному та безпечному мікрорайоні – Сокільники. Сучасна монолітно-каркасна технологія будівництва з використанням екологічно чистих стінових матеріалів – керамоблоків. Одна та двоповерхові квартири, відкриті тераси, просторі балкони та незвичайні мансарди – все це та багато іншого чекає від своїх майбутніх господарів креативного рішення. Індивідуальне опалення у кожній квартирі. Закрита і цілодобово територія, що охороняється, шлагбауми на всіх в’їздах .

Комплекс складатиметься з трьох семиповерхових будинків. Всі три семиповерхові будинки, що складають ансамбль житлового комплексу, знаходяться в парковій зоні і органічно вписуються в навколишній пейзаж. Таке унікальне місце розташування подарує Вам можливість насолоджуватися ранковими пробіжками та заняттями спортом на свіжому повітрі, прогулянками лісом пішки або велосипедами, збиранням грибів, не виїжджаючи за межі населеного пункту.
Тих, хто прагне завжди бути в хорошій формі, зацікавить найбільший у місті спорткомплекс, розташований лише за 500 метрів від будинку.
Близькість парку розваг ім. Горького дозволить весело та безтурботно провести час усією родиною.

Так само з головних переваг житлового комплексу Фелічіта є його місцезнаходження. Всього сім хвилин на автомобілі – і Ви опинитеся у центрі Харкова.

Житловий комплекс Фелічіта створений для людей, які прагнуть бути щасливими. Тут хочеться жити, проводити дозвілля, ростити та виховувати дітей, зустрічати друзів, отримувати від життя справжнє задоволення. Стильна архітектура, комфорт, романтика, натхнення, свобода – це і є ЖК Фелічіта, Ваш майбутній будинок, Ваша маленька Італія, Ваше особисте щастя.

1 Об'єкт
Сортувати за:

Порівняти оголошення

Порівняйте