ЖК Фаворит

Житловий комплекс Фаворит – це перший новобуд у Харкові класу De luxe.
Розкішна багатоповерхова будівля то надійного забудовника Авантаж складається з трьох секцій на вісім поверхів і всього 84 квартири (будинок клубного типу)
Форма секцій у вигляді підкови, що символізує удачу, яка прихильна до будинку та його мешканцям. Кожна із трьох секцій будинку обладнана панорамними та вантажними ліфтами. Окрім житлових поверхів будинку, панорамний ліфт здійснює зупинки у паркінгу і на найвищій точці – оглядовому майданчику будинку. Упорядкована покрівля дозволить мешканцям теплими вечорами насолоджуватися зоряним небом
У будинку використано виключно екологічно чисті матеріали – у цьому питанні не було компромісів. На чолі кута стоїть комфортне проживання, яке, додамо, має бути максимально зручним.
Будівля обладнана дворівневим підземним паркінгом на 168 автомобілів мешканців. Розрахунок проводився за класом будинку – два паркомісця на одну квартиру. У свою чергу для гостей передбачено надземну стоянку. Паркінг знаходиться під цілодобовою охороною, у ньому працюють системи опалення, освітлення, автоматичного пожежогасіння, а також сервісна служба.
Прибудинкова територія займає понад 12 тис. кв.м. Елегантний березовий гай обрамлений ландшафтним рішенням. Тут же поруч: спортивні майданчики, тенісні корти, футбольний стадіон, дитячі атракціони, мультиплекс, бутіки, магазини та салони краси, які припадуть до вподоби найвибагливішим мешканцям.

1 Об'єкт
Сортувати за:

Порівняти оголошення

Порівняйте